• Wpisów: 11
 • Średnio co: 267 dni
 • Ostatni wpis: 8 lat temu, 20:26
 • Licznik odwiedzin: 6 023 / 3211 dni
 
yokolinamakeup
 
To będzie bardzo jesienny makijaż (mimo, że za oknem śnieg:P). Światło dzisiaj jest wyjątkowo paskudne więc jakoś zdjęć pozostawia wiele do życzenia. Nie jestem przekonana co do tego makijażu. Jedno jest pewne- jest banalny;) Każda z nas go wykona:). Jest to popularny makijaż jesienny, na YT jest pełno filmików z jego wykonaniem:)

1.) Na powiekę naniosłam już bazę pod makijaż:)

1.JPG


2.) Oto pędzle, których będę używała:)


2.JPG


3.) Malutkim, języczkowym pędzelkiem nanoszę taki oto kolor z paletki. Robię nim tzw. kontur kociego oka.
(nie musi być dokładnie ponieważ i tak będziemy rozcierać:)

4.JPG


5.JPG


4. Następnie grubszym pędzlem (miękkie włosie)rozcieramy ten cień w kolistymi ruchami lekko pnąc kolor ku brwiom.

6.JPG


7.JPG


5.) Teraz biorę perłowy bardzo cień w musie i wypełniam powiekę górną (to miejsce, które nie zostało pokryte brązem).


9.JPG


10.JPG


11.JPG


6.) Fioletowy cień z paletki nakładam w miejsce gdzie nałożyłam ten perłowy w musie wcześniej.

12.JPG


13.JPG


7.) Teraz czas na kącik oka, który pokrywam złotawym odcieniem. Świetnie będzie też wyglądał cień perłowo seledynowy.

14.JPG


15.JPG


16.JPG


8.) Dolną powiekę pokrywamy 3/4 fioletem, i resztę złotym cieniem po czym rozcieramy.
18.JPG

19.JPG


9.) Czas na miejsce pod łukiem brwiowym, wypełniam to miejsce bardzo delikatnym złotawym cieniem, który nakładam już dość dużym skośnym pędzelkiem. W ten sposób łączymy również wszystkie kolory na naszej powiecie. Czyli rozcieramy ku górze cienie na górnej powiece, by nie było bardzo widocznych granic.






20.JPG


21.JPG


To już jest efekt prawie końcowy, brakuje tylko mascary, nie zrobiłam zdjęcia efektu całkowicie końcowego ponieważ mam nałożoną odżywkę na rzęsy.
23.JPG



To już wszystko na ten wpis, nie wiem czy ten makijaż jest godzien wpisu na pingerze;P Niestety, podczas grypy nie zdecydowałam się na bardziej inwazyjny makijaż z czystego lenistwa. Za jakieś 2 lub 3h dodam wpis o kosmetykach kolorowych, które moim skromnym zdaniem są do kitu:) Tam też zamieszczę piosenkę:) Piszcie proszę co sądzicie o tym makijażu, jak już mówiłam światło nieodpowiednie spłaszczyło cały efekt. Proszę, bądźcie wyrozumiałe:)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
 •  
   
  Ja nie stosuję kredki bo mam bardzo małe oczy, ale oczywiście masz racje- wygląda to wtedy lepiej!!:) Co do całości to postaram się wkleić, już zmyłam makijaż, ale jutro zrobię na nowo już z rzęsami pomalowanymi, z twarzą no i z kredką, sami stwierdzicie jak lepiej:)
   
 •  
   
  Nie wiem jak inni ale ja nie jestem w stanie ocenić makijażu jeśli nie widzę całej twarzy. Kolorki bardzo fajne ale ciekawi mnie całość. Albo chociaż dwoje pomalowanych oczu ( nie wiem czy napisałam to poprawnie:) ) i oczywiście otwartych. Ja bym jeszcze dodała kredkę na górnej powiece, czarną albo brązową delikatnie rozmazaną . Wtedy rzęsy wydają się gęstrze. Pozdrawiam ciepło :)